O CHALUPĚ

Naše chalupa je sice novostavbou dostavěnou v roce 2012, ale její charakter směřuje k tradici útulné jizerskohorské chalupy, provoněné dřevem, velkými kachlovými kamny a prostornými ložnicemi, které od sebe oddělují silné stěny, chránící váš nerušený spánek.

Stavba je umístěna ve městě Smržovka, takže svůj vůz můžete zaparkovat přímo u ní. Pro parkování máte k dispozici 4-5 míst. Celý dům  má regulované, centrální topení a vyhřívanou podlahou v kuchyni.

V přízemí se nachází místnost pro uložení kol nebo lyží, kuchyně se světnicí, koupelna se sprchovým masážním koutem a záchodem. Na patře jsou umístěny dva pokoje a koupelna s  vanou a záchodem.

 Zvířata u nás nejsou dovolena.
 Celý objekt je nekuřácký.


POKOJE PRO SPANÍ

Pro Váš nerušený spánek jsou k dispozici tři pokoje, první pokoj se nachází v přízemí a vejdou se do něho 4 osoby . V prvním patře máte k dispozici pokoj pro 5 osob  a pokoj pro 4 nocležníky. V každém pokoji je k dispozici TV sat a internet. Kvalitní podlaha i poctivě provedené zpracování schodů zaručují, že nebudete rušeni vrzáním a skřípáním při každém i sebemenším našlápnutí.
Chalupa má k dispozici 13 pohodlných lůžek.


KUCHYNĚ A SVĚTNICE

Skutečnou chloubou domu je kuchyně navazující na prostornou světnici. Snažili jsme se, aby tyto prostory navázaly na horskou atmosféru a tak se můžete posadit ke 120 let starému, kompletně zrestaurovanému stolu, kolem něhož stojí podobně zrestaurované židle. Vybavení kuchyně má ovšem všechno co moderní kuchyně vyžaduje, takže nemějte obavy, že budete vařit jak za starých časů. K dispozici je retro lednice, mikrovlnka,sporák se sklokeramickou deskou, el. trouba, rychlovarka a další vybavení včetně pánví, hrnců, talířů, příborů, sklenic...Mytí nádobé vám usnadní vestavěná myčka.


SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ

V přízemí se nachází záchod a masážní sprchový kout. V horním patře je pro vás připravena prostorná koupelna s  vanou a druhým záchodem. Obě sociální zařízení mají elektrický sušák prádla a v patře je k dispozici pračka. K vybavení patří i fén a žehlička.


VENKOVNÍ PROSTORY

Součástí naši chalupy je i zahrada, ve které je umístěna  dětská houpačka s trampolínou,pinpong.. Dále je k dispozici krytá pergola s grilem,vhodná pro letní i zimní počasí..Na zahradě je zapuštěný bazén 3 x 5 m a hloubka 1m.


DALŠÍ VYBAVENÍ

  • TV sat ve všech pokojích
  • WIFI připojení zdarma plně k dispozici             
  •  stolní hry ( člověče nezlob se, karty...)
  • venkovní gril, trampolína, dětská houpačka,venkovní bazén
  • v koupelně umístěná pračka, fén, žehlička
  • sauna v ceně pobytu

 

 

 
 

© Vytvořil: Tomáš Sedlák.cz

Smržovka 468 51 jizerskachalupa@seznam.cz +420 731 484 710
+420 608 370 390