SPORTOVNÍ AKTIVITY

Holdujeteli sjezdovému lyžování, je jenom na Vás na jaký kopec se vydáte a pokud snad toužíte po něčem náročnějším, tak dvacet minut autem vzdálený Harrachov Vás určitě nezklame. Máteli raději běžky, tak i jejich síť tras čeká na Vaše natěšené lyže. Je li Vám zima vydejte se do jednoho z krytých bazénů v okolí. Výběr níže popsaných lokalit berte opět jako střípky z bohaté mozaiky.


SKI AREÁL TANVALDSKÝ ŠPIČÁK

Pět minut cesty autem a jste tam, stačí pouze zaparkovat a můžete si užít sjezdovku Na špičáku.  Tento areál je největším lyžařským areálem v Jizerských horách. Na vrchol sjezdovky se můžete dostat jak čtyř sedačkovou lanovkou, tak mnoha vleky. Nejdelší sjezdovka Špičák II. Rukáv je dlouhá 1.670m s 270 metrovým převýšením a celkem je k dispozici 6600m sjezdovek. Nezapomnělo se ani na ty nejmenší nebo méně zkušené lyžaře, pro které je v areálu k dispozici lyžařská škola, půjčovna a servis lyží je samozřejmostí.

www.skijizerky.cz


SPORTOVNÍ AREÁL HARRACHOV

O tom, že tento krkonošský areál je jedním z nejlepších v republice není třeba dlouho psát. K dispozici máte jak širokou síť pravidelně  upravovaných běžeckých tras, tak i nespočet sjezdovek různých stupňů náročnosti. Lanová dráha Harrachov - Čertova hora, Delta je v provozu celoročně, takže chceteli si udělat nějakou pěší tůru po hřebenech Krkonoš, neváhejte. Dráha lanovky měří 1300m a její převýšení je 298m. Na výběr máte ještě jednu čtyřsedačkovou lanovku a potom další vleky, které vás dopraví na Čertovu horu nebo ke skokanským můstkům a dolů už pojedete po svých. Toto středisko je také centrem skokanského sportu, takže jsteli pouze pasivní sportovec, přijeďte do Harrachova jenom fandit, tak či onak stojí to za to.

www.skiareal.com


BAZÉN V JABLONCI NAD NISOU

15 minut autem od naší chalupy stojí plavecký bazén s tobogáden, parními komorami a dalšími atrakcemi pro děti i dospělé. Plavecký bazén je dlouhý 25m a má osm drah sloužících ke kondičnímu plavání. Teplota bazénu má komfortních 27 stupňů. V tomto areálu si příjdou na své i děti na které čeká bazén atrakcí s dvěma tobogány a divokou řekou. Pokud si chcete jenom tak sednout a relaxovat, tak dvě výřivky s teplotou vody 32 stupňů jsou vám plně k dispozici. Pro ty úplně nejmenší je připraven dětský bazén se specielně ošetřovanou vodou. Neposledním zpestřením pobytu je parní komora, kde se najisto ohřejete.

www.bazenjbc.cz


 

 
 

© Vytvořil: Tomáš Sedlák.cz

Smržovka 468 51 jizerskachalupa@seznam.cz +420 731 484 710
+420 608 370 390